KONST / Litografier / Foto 14245012
nr 1424 5012
Foto
Mark Stenbäck, "Fotografi 2", Signerad, numrerad 1/25. Bildmått: 26x26cm, yttermått inklusive ram: 42x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23
7/10 17:53:14
100 kr
11/10 00:37:10